Nepáči sa vám váš nos, čelo, pery alebo brada? Ľahká pomoc, plastickí chirurgovia teraz zvládnu takmer všetko. Len kde vziať inšpiráciu? Pozrite si, ktoré hviezdy sú v plastickej chirurgií najžiadanejšie.

[sociallocker]Doktor Dr. Julian De Silva je úspešný plastický chirurg z Londýna. Je pevne presvedčený, že človek by mal mať takú tvár, akú si vybral on sám. Počas svojej dlhoročnej praxe za ním chodili ženy s obrázkami celebrit a chceli mať tú-ktorú časť tváre, ako dáma na fotke. Na základe týchto požiadaviek zostavil zoznam 9 častí, ktoré tvoria dokonale krásnu tvár a ku každej z nich priradil meno známej osobnosti s dokonalými krivkami. Takže ak by ste chceli mať objektívne krásnu tvár, mali by ste od chirurga chcieť:

1. Nos ako Kate Middleton

Vojvodkyňa z Cambridge má najžiadanejší nos. Nielen že ho chcú mať doktorove pacientky, ale aj podľa matematických výpočtov súmernosti tváre, patrí medzi najdokonalejšie nosy. Kate má drobný, rovný a ženský nos a zaslúži si miesto na dokonalej tvári.

kate

2. Oči ako Keira Knightley

Keď príde na úpravu očných viečok, jednoznačne vyhráva Keira Knightley.

#keiraknightley / I’m so close to 10k! Thank you everyone who follows me, it means so much!

Fotka uverejnená používateľom Keira Knightley (@keira_knightley_),

3. Obočie ako Jennifer Lopez

Najžiadanejšia pri úprave obočia je Jennifer Lopez. Keď prepadne obočie, tvár vyzerá unavená a strhaná. A práve tomuto môže pomôcť plastická chirurgiu a podľa doktora De Silva má najžiadanejšie obočie Jennifer Lopez.

Hello… #CAAparty #Oscarweekend #bronxgirl doing #hollywoodishh #goodtimes

Fotka uverejnená používateľom Jennifer Lopez (@jlo),


4. Pery  ako Penelope Cruz

Mnohé kolegyne zo sveta šoubiznisu môžu zavidieť pery Penelope Cruz. Často slúžia aj ako predloha pri dvíhaní a zväčšovaní v plastickej chirurgií.

#happytuesday ? #mertandmarcusgirl

Fotka uverejnená používateľom Penélope Cruz (@penelopecruzoficial),

5. Lícne kosti ako Angelina Jolie

Mysleli by ste si, že pery Angeliny Jolie sú žiadané? Omyl, ženy chcú mať lícne kosti ako slávna herečka. Preto často žiadajú lícne implantáty, aby dosiahli krásne líca ako má Angelina.

6. Pokožka  ako Reesse Witherspoon

Každý by zrejme čakal, že keď sa hovorí o vzhľade pokožky, budú dámy siahať po mladých hollywoodskych hviezdach. No pravda je taká, že pleť 37-ročnej herečky svojou jemnosťou a sviežosťou prekonáva aj mladšie herečky. A tak má Reese Witherspoon nažiadanejšiu pokožku pri vyhladzovaní vrások.

Summertime fun ✨?

Video uverejnené používateľom Reese Witherspoon (@reesewitherspoon),

7. Čelo ako Miley Cyrus

Čisté línie a žiadne vrásky na čele, to je to, čo ženy hľadajú u Miley Cyrus.

I might not move today. @1eyedlillian

Fotka uverejnená používateľom Miley Cyrus (@mileycyrus),

8. Brada ako Selena Gomez

Najkrajšiu bradu vlastní mladá herečka a speváčka Selena Gomez.

9. Sánka ako Cher

Napriek svojmu veku je Cher (70) stále inšpiráciou pre ženy, ktoré chcú vyhladiť krk. Tá má vraj dodnes veľmi krásnu, hladkú pokožku krku.

Doktor Julian de Silva tvrdí, že nič nie je predsa zlé na tom, keď chce niekto vyzerať, ako jeho obľúbená hviezda. Iba tým uľahčí prácu chirurgom. Ak ste niekedy uvažovali nad úpravami, možno sme vás práve inšpirovali.

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Facebook, Instagram, depositphotos.com
[/sociallocker]