Domáci spevák to nevydržal: Požičal si dodávku, chce pomôcť Ukrajincom!

Dátum:

Situácia v Európe je momentálne viac ako vážna, pričom došlo k fatálnemu konfliktu priamo u našich východných susedov. Rusko sa dostalo do otvorenej vojny s Ukrajinou, odkiaľ momentálne utekajú tisíce ľudí, ktorí si chcú v zúfalstve zachrániť vlastné životy.

24. februára sa navždy zmenil život tisíckam Ukrajincov, ktorí húfne opúšťajú svoje domovy, aby sa vyhli bombardovaniu či útokom zo strany ruských vojsk. Kým muži vo veku od 18 do 60 rokov bránia svoju vlasť, ženy s deťmi sa zúfalo snažia dostať z krajiny, pričom na hranice im chodí pomáhať čoraz viac dobrovoľníkov. Okrem materiálnej pomoci či stravy mnohí prevážajú vystrašené obete vojny do bezpečia a najnovšie sa k nim pripojil aj známy český hudobník.

Spevák David Koller, frontman kapely Lucie, sa prihovoril svojim fanúšikom na sociálnej sieti Facebook, kde avizoval, že práve odchádza na hranice, odkiaľ má možnosť vziať do bezpečia približne deväť ľudí. „Situácia je taká vážna, že som nevydržal sedieť doma. S manželkou sme si požičali dodávku a ideme na hranice pomáhať ľuďom, ktorí utekajú z Putinovho pekla. Ak máte príbuzných alebo známych, ktorých treba vyzdvihnúť na slovensko-ukrajinskej hranici a bezpečne doviezť, napíšte mi sem,“ vyzval svojich fanúšikov. Napísať mu môžete na oficiálny účet na sociálnej sieti Facebook či Instagram.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/davidkollerofficial

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...