Je tomu už nejaký ten piatok, čo sa v roku 2007 postavila pred porotu v šou Česko Slovensko hľadá Superstar Dominika Mirgová, ktorá bola v tom čase ešte len mladou teenagerkou. Z dievčatka však vyrástla zrelá žena, pričom dnes svojou postavou doslova vyráža dych.

27-ročná Trnavčanka Dominika Mirgová bola postavou vždy krv a mlieko, pričom pevnejšie krivky dodávali jej vizáži akýsi šmrc. Mamička na plný úväzok sa však s plnšími bokmi neuspokojila, opraty vzala do vlastných rúk a s kilami navyše sa rozhodla absolútne skoncovať. Prvýkrát sa plavovláska odhodlala ukázať svoju vydretú postavu koncom apríla, keď na sociálnej sieti Instagram zverejnila provokatívnu fotografiu v spodnom prádle.

Následne sa mladá speváčka ukázala v dvoch nových videoklipoch, pričom najnovšie prekvapila snímkou v plavkách, kde jej to mimoriadne pristane. “Kto by to na mňa pred polrokom povedal, že sa Mirgová vycapí pred foťák v plavkách. Ja tam vidím ešte veľa roboty, tréningov a spevňovania, ale poviem vám, cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým,” napísala k snímke Dominika.

Okrem toho taktiež priznala, že nedrží žiadnu diétu, iba si zmenšila porcie jedla a pije veľa vody. Aj keď sa mnohí fanúšikovia snažia od speváčky zistiť jej triky pri chudnutí, ona má na rozdávanie rád triezvy názor: “Nie som úplne ten najvhodnejší typ, ktorý by vám mal radiť, pretože každý človek to má individuálne. Niekomu zaberie diéta, niekomu len cvičenie. Musíte skúšať, hľadať to, čo bude robiť vašemu telu dobre… Treba ho počúvať,” dodala kráska.

Dominika kedysi

Dominiku v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/DominikaMirgovaOfficial