V roku 2015 ovládla celé Slovensko kapela S hudbou vesmírnou, ktorá v letných mesiacoch vydala hit Je nám teplo. Daniel Kis, Marek Koleno a Dominika Morávková si podmanili publikum a časom sa k skladbe pridali nielen ďalšie úspešné single, ale aj koncerty, ktoré trojicu priateľov zamestnávali na plný úväzok.

Nakoľko sa postupom času Dominike narodili dve rozkošné deti, a taktiež rozvíja svoju hereckú kariéru, s projektom S hudbou vesmírnou sa rozhodla po dlhých rokoch rozlúčiť. „Je ťažké vyjadriť slovami, prečo som odišla z tak pekného projektu, ako je S hudbou vesmírnou, ktorý mám rada. Dôvody sú hlbšie, než slová,” napísala v dlhšom vyjadrení na sociálnej sieti.

Po odohratí posledných naplánovaných koncertov krásnu blondínku napokon vystriedala sympatická herečka Sára Polyáková, ktorú diváci môžu poznať aj z jojkárskeho seriálu Naši. „V prvom rade chceme naďalej ľuďom hrávať koncerty, keďže je o ne veľký záujem. To sa bez speváčky nedá, a tak sme hľadali niekoho, kto by s nami vystupoval. Uvidíme, čo život prinesie. Sára je veľmi šikovná, kľudne by sme ju prizvali k tvorbe aj ako člena projektu,” prezradil Sorizzo. Aktuálna zostala pred pár dňami vydala spoločný singel Jedného dňa, pričom fanúšikovia nešetria na náhradníčku Dominiky chválou. A čo hovoríte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/sarrapoly, dominika_m_o_r_a_v_k_o_v_a, shudbouvesmirnouofficial