Slovenská speváčka a herečka Dorota Nvotová patrí k najvýraznejším postavám slovenského šoubiznisu. Rada vyjadrí svoj názor aj s možnosťou, že sa jej ujde tvrdá kritika. Potvrdila to najnovšou ponukou, ktorú by sme pokojne mohli nazvať netradičnou.

Dorota pred pár hodinami prekvapila fanúšikov na sociálnej sieti špeciálnou ponukou. V úvode priznala, že by mala mať sponzora, no rozhodla sa pre nový spôsob, ako vydať hudobný album. ,,Ponúkam vám možnosť kúpiť si pesničku… Keď si pesničku kúpite, ja ju s kapelou pôjdem nahrať. Môžete prísť do štúdia, pozorovať, ako to vzniká. Budete počuť prvé verzie. Keď sa nahrajú všetky pesničky a vyjde album, dostanete 1 vinyl a 2 CD,“ napísala Nvotová.

Súčasná partnerka Petra Konečného zároveň upozorňuje, že kupec bude mať doživotne zadarmo jej koncerty, a zároveň bude jeho meno uvedené na obale albumu ako “sponzor skladby”. Je ochotná pridať aj špeciálne venovanie, o ktoré majiteľ pesničky požiada.

Kúpa jedného singlu však nie je lacnou záležitosťou. Známa svetobežníčka otvorene priznala, akú sumu si predstavuje. ,,Cena pesničky je 800 eur. Ak máte záujem, píšte správu,“ dodala 37-ročná umelkyňa, ktorá si zvolila skutočne netradičný spôsob, ako sa dopracovať k vlastnému albumu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Dorota Nvotová  |  Foto: FB/Dorota Nvotová, Teleráno, Terézia Melišková