Prvým medializovaným vzťahom moderátorky Miriam Kalisovej po rozvode s Martinom Šmahelom, bol vzťah s  Dušanom Pašek ml. Ich románik však trval iba niekoľko mesiacov, pričom bývalý hokejista sa už na verejnosti chváli s 20-ročnou modelkou. K partnerstvu svojej bývalej manželky sa s odstupom času vyjadril aj fitnesák Martin Šmahel, ktorý nového muža v blízkosti jeho dcérky Mie niesol len veľmi ťažko.

Kalisová sa v minulosti stretávala s Dušanom Pašekom ml., ktorý trávil všetok svoj voľný čas nielen so svojou láskou, ale aj s jej dcérkou Miou. To však vyvolávalo v Šmahelovi zmätené pocity. Predsa len, rozhodne by nechcel, aby jeho dcérka považovala za otca niekoho iného.

K bývalému vzťahu svojej exmanželky sa Martin opäť vyjadril, no tentokrát si nedával servítku pred ústa. Podľa jeho slov mal s Dušanom pár konfliktov, v ktorých zapracovalo predovšetkým ego oboch mužov. Šmahelovi sa však nepáčilo, že sa mal Pašek miešať do dohody o starostlivosť o dieťa a do sporov bývalých manželov. ,,Ja ťa pozdravujem a želám ti všetko najlepšie, Dušan, ale je to dobré takto, ako to je,“ odkázal v rozhovore pre cas.sk fitnesák mužovi, s ktorým už nemusí byť v kontakte.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/dusanpasek, martinsmahel, miriam.kalisova