Aj keď za sebou nemá priam ukážkovú minulosť a mnohí ho kvôli osobnému životu už dávno odsúdili, Dušan Cinkota sa nevzdáva a po prepustení z väzenia sa snaží opäť zaradiť do normálneho života. Okrem toho, že sa už onedlho stane prvýkrát otcom, sa mu začínajú sypať aj ponuky na spoluprácu!

Je tomu doslova len zopár týždňov, čo sa 47-ročný herec Dušan Cinkota dostal spoza väzenských múrov a už sa mu črtajú zaujímavé ponuky na spoluprácu. Jednou z nich je aj prvá potvrdená, pričom herec bude robiť to, čo mu ide skutočne najlepšie. Nezabudnuteľný hlas Chandlera Binga z Priateľov, Toma Hanksa či Adama Sandlera sa opäť vráti do dabingového štúdia, aby prepožičal svoj hlas do nemeckého filmu: „Idem robiť dabing na jeden kinofilm, zatiaľ mám túto jednu vec a ďalšie rozpracované,” uviedol Dušan pre Nový Čas, pričom podľa ich zdroja by malo ísť o snímku “This Crazy Heart”.

Ako sa však zdá, Cinkota má momentálne rozbehnutých viacero projektov, nakoľko aj Andy Hryc, ktorý ho podporoval i vo väzení, vyjadril nečakanú myšlienku. Údajne je upovedomený o tom, že jeho dcéra Wanda už komunikovala s Dušanom, avšak konkretizovať veci budú až v momente, kedy budú podpísané zmluvy.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)