Obľúbený herec Dušan Cinkota (45) si už štyri mesiace užíva slobodu po tom, čo mu súd “odklepol“ podmienečné prepustenie. Opäť sa tak snaží zaradiť do normálneho života, pričom dostal pred pár týždňami ponuku novej práce. Radosť z nového začiatku mu však prekazilo vážne zranenie.

Dušan si v posledných mesiacoch prešiel poriadne turbulentným obdobím. Na konci septembra sa z neho stal prvýkrát otec, pričom mu jeho manželka Zuzka porodila krásneho synčeka s nezvyčajným menom Oleg. Slovenský herec sa však takmer okamžite ponoril do veľkého smútku, keďže mu zomrel jeho milovaný otec Dušan (†67), ktorý mu bol veľkou oporou.

Následne dostal príležitosť byť moderátorom hudobnej relácie Capella v televízií v Banskej Bystrici. Mal tak nový projekt, ktorý mu robil radosť. Silné bolesti v ramene mu však prekazili jeho plány, keďže vyšetrenie ukázalo, že Cinkota má natrhnutú šľachu. Okamžite bola nutná operácia. „Zbrusovali mi z kosti a zašívali šľachu v ramene. Operácia dopadla dobre, ale teraz to veľmi bolí. Mám ortézu,“ popísal zákrok ubolený herec pre cas.sk. Niekoľko týždňov tak musí byť bez pohybu a dúfať, že nenastanú komplikácie.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: YouTube, Instagram/tvjoj