Za svojich čias bola táto dvojica stelesnením zábavy a nekonečného humoru. Po dvanásťročnej pauze sa stalo niečo, v čo už mnohí nedúfali. Ohlásili veľkolepý návrat a opäť sa vracajú na televízne obrazovky!

[sociallocker]Dvojica Miroslav Noga a Štefan Skrúcaný dlhé roky zabávali ľudí pri televíznych obrazovkách v reláciách Telecvoking, Apropo Plus, Vox papuli, či O tri štart, kde sa naposledy objavili v roku 2004. Ako prezradil Skrúcaný pre Nový Čas„Z obrazovky sme odišli zo dňa na deň, stále neviem to pozadie, prečo. Môžem len tušiť, že niekomu nevyhovuje satira, ktorú už my, mimochodom, dlho nerobíme. Skôr mám pocit, že elektronické médiá nechcú zbytočne niekomu brnkať na nervy.“ Spolu s Nogom sa má už onedlho objaviť na obrazovkách RTVS v programe Televízia od A po Z, ktorý je venovaný 60. výročiu televízneho vysielania.

„Nebudeme to robiť v štýle javisko – hľadisko, ale skôr systémom, že chodíme po televízii, kde stretávame ľudí, ktorí s televíziou spolupracovali. Mirko sa na to tiež dal nahovoriť a uvidíme, či nás to naštartuje k ďalšej spolupráci. Ja by som bol rád,“ dodal herec, ktorý už má aj konkrétnu predstavu a svoje nadšenie rozhodne neskrýva. 

Ako sa tiež vyjadril PR manažér televízie Juraj Kadáš, malo by ísť o akési listovanie v pomyselnej televíznej encyklopédii, kde budú názvy relácií, mená hercov či televíznych postáv, ktoré sú pre divákov známe. Na hereckú dvojicu sa v Mlynskej doline tešia a my tiež.

Zdroj: cas.sk | Foto / Video: YouTube
[/sociallocker]