Moderátorka Diana Hágerová sa len pred pár hodinami odhodlala na obrovskú premenu, za ktorou však stojí ušľachtilá myšlienka. Krásna snúbenica Romana Juraška si nechala ostrihať korunu krásy, pričom jej vlasy poputujú na dobrú vec!

Dcérka Izabelka a synček Tristan majú vo svojej mame Diane Hágerovej krásny obraz toho, že pomáhať druhým sa má celkom nezištne a bez očakávaní. Krásna moderátorka sa totiž odhodlala na mimoriadne zásadnú premenu, vďaka ktorej môže pomôcť onkologickej pacientke. Blondínka sa totiž opakovane zapojila do projektu “Vystrihaj sa Slovensko”, pričom venovala značnú časť svojej koruny krásy.

“Zhruba pred dvoma rokmi som sa rozhodla nechať vlasy narásť do dĺžky vhodnej na darovanie pre projekt Vystrihaj sa Slovensko, kde vlasy od darcov následne spracujú a vytvoria parochňu pre onkologickú pacientku zdarma,” približuje Diana s tým, že vlasy musia mať minimálne 40 centimetrov.

„Bol to pre mňa obrovský pocit úľavy. Človek si prvotne ani neuvedomuje, aké sú tie vlasy ťažké. A keď ich dáš zrazu dole, tak je to neopísateľný pocit ľahkosti a uvoľnenia. Najdôležitejšie pre mňa však ostáva myšlienka, že vlasy idú na dobrú vec a niekomu určite pomôžu,“ uviedla pre magazín Emma. Diana zároveň dodala, že Roman bol z premeny najskôr v šoku, no rýchlo sa mu zapáčila.

Aké vlasy sú vhodné na darovanie?

  • musia mať minimálne 40cm
  • darované vlasy by mali byť nefarbené (farbené je možné darovať iba pokiaľ boli farbené na svetlé odtiene)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dihager, Emma