Ako zdraví ľudia túžia po hmotných statkoch a nadobúdaní čo najväčšieho majetku, Ružena Kováčová, ktorú osud obral o zrak ešte ako malé bábätko, túži po tom, aby mohla pomáhať iným. A to sa jej úžasným talentom zaiste podarí!

37-ročná Slovenka, ktorá momentálne žije v Čechách, prišla do šou Česko Slovensko má talent, aby si splnila svoj veľký sen. “Priviedla ma myšlienka skúsiť šťastie. Chcela by som byť profesionálnou speváčkou alebo aspoň poloprofesionálnou. Žijem sama, starám sa sama o seba a tomu spevu venujem veškerý môj voľný čas a je to veľký zmysel môj života,” prezradila skromná žena pred porotou.

Kým mnohí z nás túžia po materiálnych veciach či nadobúdaní čo najväčšieho majetku, Ružena presne vie, čo by ju urobilo šťastnou: “Byť spokojná v tom osobnom živote po boku muža, ktorý ma bude mať rád a aby som mohla nejak pomáhať druhým, keby len slovkom potešiť alebo nejak tak,” povedala pred dojatou porotou.

Žena, ktorá si tesne pred spievaním sňala okuliare, vyrazila dych nielen divákom, ale aj porote, pričom Diana Mórová ju bez jediného slova poslala priamo do finále šou zlatým bzučiakom!

Zdroj: Joj.sk