Je tomu len zopár týždňov, čo Česko a Slovensko spoznalo víťazku šou The Voice, ktorou sa stala sympatická speváčka Annamária d’Almeida. Snedá hudobníčka so zlatom hrdle tentokrát prišla z ďalekej Prahy na Deň otvorených dverí v Markíze, kde fanúšikom nielen zaspievala, ale aj prezradila nádhernú novinku.

Deň otvorených dverí v Markíze je obľúbenou udalosťou pre všetkých divákov televízie, ktorí túžia stretnúť nielen moderátorov či spevákov, ale aj hercov obľúbených seriálov. Okrem hviezd z Oteckov, Farmy či šou Tvoja tvár znie povedome, sa v Záhorskej Bystrici objavili i finalisti talentovej súťaže The Voice Česko Slovensko, pričom nechýbala ani víťazka Annamária d’Almeida.

27-ročná Slovenka okrem bezchybného spevu prezradila i krásnu novinku, ktorá sa týka jej súkromného života. Spolu s manželom sa totiž tešia, že do ich rodiny už onedlho priletí po druhýkrát bocian. Aj keď dvojica ešte netuší, či sa môžu tešiť na chlapčeka alebo dievčatko, bábätko už onedlho pribudne k trojročnej dcérke Helenke.

Aby toho nebolo málo, Annamária taktiež priznala, že po ukončení šou The Voice Česko Slovensko sa jej cesty s koučom Kalim rozhodne nerozdelili. Ako totiž uviedla pre portál markiza.sk, momentálne pracujú na novom hite, ktorý by mal predbežne vyjsť ešte v priebehu tohto roka. Vážení, máme sa na čo tešiť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: Instagram/thevoiceceskoslovensko, dezertkalimusic, annamariadalmeida