Farma 12 otvorila svoje brány farmárom z miest aj dedín. Dvadsať účinkujúcich, ktorí zabojujú o 75-tisíc eur, sa už spoznalo a za spoločným stolom padli prvé tvrdé slová mužov. Dievčatá zas predviedli pred ostatnými svoje ladné krivky.

Farma 12 odštartovala v pondelok večer a dvadsať farmárov z miest a dedín sa po prvýkrát stretlo zoči-voči. Za jedným stolom sa najedli spolu s Evelyn, no už počas prvého stretnutia padali tvrdé slová. Po “potyčke” Evy a Michala kvôli smradľavým pazuchám sa do seba pustil aj Henrich Kuľko (28) zo Spišského Štiavnika a výrazný “Aquaman” Henrik Szabó (25) z Bratislavy.

Henrich si neodpustil poznámku na svalnáča a striptéra z mesta. Keď sa ho totiž Evelyn opýtala, s kým by si zmeral sily, jeho odpoveď bola jednoznačná: “S polobohom!” na čo sa všetci začali smiať. Urastený Bratislavčan mu však hneď s úsmevom odvetil: “Už teraz si mŕtvy! Aj ja by som si ťa vybral, nech ťa trošku skrotím, lebo máš silné reči! Treba mu dať takú otcovskú.” Henrich má tak na Aquamana už teraz ťažké srdce: “Je to rýpak a ja nenávidím, keď do mňa niekto rýpe,” dodal pred kamerou.

Okrem hádok a prvých konfliktov sa ale deň niesol aj v znamení zoznamovania a spoločných disciplín, v ktorých sa predviedli muži, no najmä krásne farmárky. Dievčatá už vytasili zvodné telá v plavkách a muži si prišli na svoje aj pri disciplíne tanec pri tyči. Po tom, ako Evelyn naznačila dve základné zostavy, sa ukázala ex-misska a tanečníčka Xénia Gregušová, ktorá vlnenie zakončila aj šnúrou. Na to vyzvala k tyči krásku z dediny Sáru Adamčíkovú, ktorá sa rovnako nenechala zahanbiť a dokázala, že pohyb jej nie je cudzí. V relácií Farma Xtra sa napokon diváci mohli pokochať aj telami farmárok v plavkách a podľa Martina Šmahela sa ešte bude na čo pozerať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia Markíza │ Foto: Instagram/farma.markiza, half_god_, farma.markiza.sk