Aktuálna séria reality šou Farma je mimoriadne plodná na rôzne situácie, do ktorých sa dostávajú súťažiaci v pravidelných intervaloch. Hádky, osočovanie, ale aj prejavovanie skrytých emócií sa stali súčasťou obľúbeného programu, ktorý sa na obrazovkách Markízy vysiela päťkrát do týždňa.

Aj keď na prvý pohľad mnohí z farmárov pôsobia ako osobnosti, ktoré situácie na statku nemôžu zlomiť, občas predsa len príde na psa mráz. V uplynulej epizóde mali súťažiaci po dlhých týždňoch v izolácii možnosť pocítiť teplo domova, keď sa k nim v závere dňa prihovorila umelá inteligencia Alica. Tá im oznámila, že má pre každého z nich odkaz od blízkych, čo okamžite vyvolalo vlnu emócii.

Ako prvá si odkaz vypočula blondínka Alex, ktorá situáciu nezvládla a po krátkych slovách podpory opustila miestnosť s plačom. Po drobnej majiteľke salónu pre psov si správy vypočuli aj Michal, Maffy a Minh, po ktorých prišla na rad temperamentná Natália. Tej sa prostredníctvom nahrávky prihovorila dcérka, pričom aj keď ostala viditeľne potešená, priznala, že sa musela naučiť krotiť v šou svoje emócie.

Za blondínkou si pozdrav z domova vypočuli aj Filip a Šimon, po ktorom prišla na rad Giuliana. Tá aj napriek flegmatickému vystupovaniu nezakryla dojatie, rovnako ako Viktória, pričom sa neubránili slzám. Posledným, kto sa tešil z hrejivých slov, bol prvý duelant Kristián, ktorému sa prihovorila priateľka s tým, že ho miluje a aby sa v šou za žiadnych okolností nevzdával. Čo myslíte, pomôžu mu slová partnerky v dnešnom dueli?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, VOYO