FOTO Plačkovej po prepustení: Keď sa stretla s Reném, okamžite…!

Dátum:

Zuzana Plačková a René Strausz sa po troch dňoch na polícií dostali na slobodu. Sudca Peter Pulman na Špecializovanom trestnom súde rozhodol o ich stíhaní na slobode, no obidvaja sú stále obvinení. Manželia sa po prepustení stretli v policajnom vozidle.

Podnikateľka a influencerka sa spolu s manželom ocitla v mimoriadne nepríjemnej situácií. V pondelok skončili po zásahu NAKA na polícií, pričom boli obvinení zo závažných trestných činov v súvislosti s organizovanou drogovou činnosťou. Obidvaja tvrdia, že sú nevinní a ocitli sa len v nesprávnej skupine ľudí.

O čosi tvrdšie znie však uznesenie o obvinení, ktoré hovorí, že traja svedkovia mali údajne vypovedať voči Plačkovej a v utajenej časti sú priložené aj iné materiály a odposluchy komunikácie skupiny, ktorú polícia monitorovala dlhší čas. Po štvrtkovom prepustení na slobodu sa verejnosti prihovorila samotná Plačková a na sociálnej sieti zverejnil príspevok aj René.

Kráľovná Instagramu prisľúbila, že sa k celému incidentu vyjadrí aj na svojom profile, kde si nájde okrem podporných komentárov aj množstvo hanlivých. Po tom, ako opustila budovu súdu a stretla sa po dňoch na výsluchu so svojím manželom, si obidvaja prejavili v policajnom vozidle podporu bozkom, foto >>> TU <<< a následne sa držali za ruky. Hoci sa však dostali na slobodu, stále je voči nim vznesené obvinenie a čaká ich zrejme súd.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: YT/Netky Redakcia, Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...