V šoubizinisových kuloároch sa pošuškáva, že možno o pár mesiacov príde na tento svet ďalšie prominentné dieťatko. Mala by sa o to postarať známa celebritná dvojica, ktorá je spolu už od roku 2010. 

[sociallocker]Všetko sa to začalo jednou nevinnou a najmä obyčajnou fotografiu, ktorú pridala na svoj Instagram známa modelka Rosie Huntington-Whiteley. Sympatická manekýnka so zmyselnými perami i pohľadom chcela svojim fanúšikom popriať všetko dobré do roku 2017, no jej príspevok vyvolal veľmi búrlivé diskusie medzi jednotlivými fanúšikmi. Bolo im totižto podozrivé, čo má Rosie na sebe a akým spôsobom im zablahoželala. Blondínka, ktorá predvádzala aj pre Victoria´s Secret, má na fotografii voľné veci, ktoré by vraj mali zahaľovať jej zväčšujúce sa bruško. Okrem toho, samotná modelka sa vyjadrila, že nadchádzajúci rok bude pre ňu veľmi vzrušujúci a čakajú ju nové začiatky. Je však dosť možné, že Rosie mala na mysli nové pracovné začiatky a len ostatní ľudia si to preložili inak.

Rosie Huntington-Whiteley je už dlhú dobu oficiálnou partnerkou 49-ročného akčného herca Jasona Stathama. Začiatok ich vzťahu sa datuje do roku 2010 a minulý rok ho posunuli o level vyššie, keď sa rodený Angličan rozhodol pred modelkou pokľaknúť na koleno. Svetovo známemu páriku by však rozhodne neuškodilo, keby svoje dobré gény rozšírili ďalej.

Ukrýva táto celebritná dvojica pred verejnosťou svoje sladké tajomstvo či nie? Všetko ukáže čas.

Foto: Instagram, depositphotos.com | Zdroj: dailymail.co.uk
[/sociallocker]