Je to iba pár dní, čo sa uskutočnila dlho očakávaná svadba moderátorky Jasminy Alagič a rapera Patrika “Rytmusa“ Vrbovského. Dvojica si tak konečne povedala svoje vytúžené “ÁNO“, pričom novomanželia mali pre hostí pripravený večer plný prekvapení.

Nie je žiadnym tajomstvom, že zaľúbencom pri príprave dôležitého dňa pomáhala Gabriela Drobová, šéfka módnej televízie Fashion TV. Rozhodne to bol dobrý krok, keďže hostí tak čakali príjemné prekvapenia. Pred obradom totiž mali možnosť odfotiť sa aj pri špeciálnej slávnostnej stene.

Novinkou bolo aj nakrútenie gratulácií od hostí na kameru, aby nemuseli po obrade stáť v rade s cieľom zablahoželať novomanželom. Krátke videá sa následne premietali na plátne v priebehu trojchodového menu, ktoré sa podávalo na hostine. Jasmina s Patrikom tak majú pamiatku a mnohí sa na osobných želaniach dobre pobavili.

O najväčšie prekvapenie sa však postarala Drobová, ktorá našla nahrávku z roku 2015. Išlo o akciu známeho automobilového predajcu, pričom Jasmina bola vtedy čerstvá moderátorka a jeden z prvých rozhovorov mala práve s Rytmusom. Vtedy medzi nimi však žiadna iskra nepreskočila. ,,Jasmina sa Paťa spýtala, aký má vzťah k takýmto autám, a keď jej začal odpovedať, hodila taký “ksicht“, že ju to moc nezaujímalo a pozerala sa inde. Veľmi vtipné to bolo,“ uviedla Gabika pre plusku.sk.

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Instagram/rytmusking, Instagram/jasmina_alagic