Známa herečka, ktorá sa preslávila veľkým množstvom filmov aj seriálov, do toho cez víkend praštila. Kráska si zobrala svoju lásku, s ktorou sa zoznámila len uplynulé leto. Na obrade nechýbali veľké celebritné mená.

Známa herečka, ktorú si diváci zamilovali počas účinkovania v Hrách o život či v X-Menoch, je v chomúte! Jennifer Lawrence (29) sa cez víkend vydala za priateľa Cooka Maroneyho (34), ktorý sa živí predajom umenia. Krásnu novinu potvrdil hovorca herečky pre magazín People.

Držiteľka Oscara pritom s Cookom randí len od júna 2018 a dvojica sa tak rozhodla zobrať po vyše ročnej známosti potom, ako sa vo februári oficiálne zasnúbili. Kráska ale nešetrí na svojho miláčika slovami chvály a označila ho za “najúžasnejšieho človeka, akého kedy stretla”.

Hrdličky si svoj veľký deň užili na Rhode Islande, kde zorganizovali aj veľkolepú večeru pod bielym stanom. Nevesta mala na sebe nádherné šaty od Diora a na veselicu pozvala medzi 150 hosťami zvučné mená šoubiznisu ako Adele, Kris Jenner, Emma Stone, Ashley Olsen, Cameron Diaz či Sienna Miller. Mladomanželom blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com │ Foto: Facebook/Jennifer Lawrence, Twitter