Po singloch Horúca láska, Cítim, Dýchaj či Keď ma raz odsúdia prichádza multitalentovaný spevák Lukáš Adamec s novou skladbou, ktorá vám doslova roztancuje boky. 31-ročný Košičan totiž stavil na rezkú hudbu, pričom dokazuje, že hudba spája, stačí ju len precítiť.

Lukáš Adamec sa po úspešných singloch opäť zatvoril do štúdia, aby nahral novú skladbu Tancuj mi, pričom prvé tóny skladby má na svedomí muzikant Tomi Okres. „Nápad mi Tomi predstavil už veľmi dávno a odvtedy mi tam ten “chrobák“ ostal. Páčil sa mi motív a temperament tejto skladby. Úplne ku mne sadla a ja som z nej už vtedy cítil, že by
mala dostať šancu na dokončenie a predstavenie ľuďom,“ povedal Lukáš o skladbe, ku ktorej napísal refrén a napokon aj text.

Ako tiež spevák priznal, pri tvorbe klipu sa inšpiroval vizuálom od RUN-DMR It’s like that,  kde sa odohráva tanečný battle medzi chalanmi a dievčatami. „Ale na čo by sme robili súboj, keď môžeme všetci spoločne žúrovať? Potom mi napadlo, že by sme mohli dať priestor rôznym tanečným štýlom,“ vysvetľuje spevák svoje nápady. Pod taktovkou ostrieľaného Miňa Kereša sa následne vedľa seba postavili Ladylicious, chlapci z The Pastels, baletka, latino páry alebo banda z CreDance, pričom zopár pohybmi prispel aj Lukáš.

„Ja som práve nechcel byť aktérom tanečných výkonov. Aj keď nakoniec som bol
tak uvoľnený, že sme to proste zachytili. Boli tam so mnou veľkí profíci, s ktorými sa predsa len inak tancuje. Vedel som sa uvoľniť aj preto, že s väčšinou z nich som už v minulosti spolupracoval v rôznych projektoch,“ okomentoval Adamec svoje tanečné výkony. Túto tanečnú párty si jednoducho nemôžete nechaj ujsť!

Foto: Marco Prochádzka | Video: YouTube