Hollywood šalie z úžasnej novinky. Slávny herec, ktorého poznajú mladšie aj staršie ročníky, sa cez víkend tajne oženil na Havaji. Za manželku si zobral svoju lásku, s ktorou vychovávajú dve dcérky.

Hollywood sa teší ďalšej úžasnej správe. Slávny herec, ktorého si zamilovali fanúšikovia staršej aj mladšej vekovej kategórie, je ženáčom. Dwayne „The Rock“ Johnson si cez víkend zobral na Havaji svoju dlhoročnú partnerku Lauren Hashian, s ktorou spoločne vychovávajú dve dcérky, 3-ročnú Jasminu a ročnú Tianu. 47-ročný herec má okrem toho ešte jednu 18-ročnú dcéru Simone z prechádzajúceho vzťahu.

So svojou aktuálnou manželkou a speváčkou Lauren sa zoznámil v roku 2006 počas filmovania „The Game Plan“. Odvtedy sú nerozlučná dvojka a ich šťastie prekvitá. Herec zverejnil na Instagrame zábery zo svojho veľkého dňa a je zjavné, že zaľúbenci poňali celý obrad naozaj havajsky.

Ženích zažiaril v snehobielych nohaviciach a svetlej košeli, kým nevesta očarila v priliehavých bielych šatách s kvetmi. Obrad sa konal 18. augusta pri mori a romantickom západe slnka. Dvojici na sociálnej sieti gratulujú známe tváre aj fanúšikovia. Mladomanželom blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/therock