Hollywood sa opäť raz ponoril do smútku po zarmucujúcej správe. Do hereckého neba odišiel vo veku 84 rokov známy komik, ktorý zahviezdil aj v obľúbenej vianočnej komédií Sám doma a prepožičal hlas viacerým rozprávkovým postavám.

Hollywood znova smúti po zarmucujúcej správe. Vo veku 84 rokov nás navždy opustil herec a najmä komik Rip Taylor, ktorý v nedeľu poslednýkrát vydýchol v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti v Los Angeles. O jeho odchode informoval podľa CNN publicista Harlan Boll.

Taylor patril k úspešným komikom a počas svojej kariéry hral na slávnej Broadway, vo filme aj v televízii. Zakladal si na svojom vystupovaní a žil pre dobrú povesť. Najväčšiu radosť mu ale robilo práve rozosmievanie druhých, a to aj napriek tomu, že nemal práve ľahké detstvo a zažil šikanu i zneužívanie.

Rip okrem iného zahviezdil aj v známej rodinnej komédii s vianočnou tematikou Sám doma 2, no hlas prepožičal i kultovým postávam, ako Tom a Jerry, Scooby-Doo a tiež strýkovi Festerovi z Adamsovcov, pričom bol za tento počin nominovaný na Emmy Awards. Za komikom smúti okrem fanúšikov aj jeho dlhoročný partner Robert Fortney. Na sociálnych sieťach vyjadrujú smútok nad veľkou stratou aj jeho kolegovia z brandže. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com │ Foto: YouTube/columbia fan, newsy, Twitter