Na Farme rozhodne nie je núdza o drámu, i keď sa zdalo, že najbližší duel prebehne bez väčších prekvapení. Súťažiaci boli totiž presvedčení, že vedia, ako sa bude situácia v nasledujúcich dňoch vyvíjať. Opak je však pravdou!

Vypadnutá Tereza, ktorú všetci prezývali “Tete“, označila za farmára týždňa Mesuta, ktorý to aj očakával. Okamžite sa mu v hlave spustili taktiky, v dôsledku čoho dospel k názoru, že najlepším ťahom bude označiť za sluhov Petra a Stanku. Predpokladal, že prvým duelantom sa stane Peter, ktorý si vyberie Dávida. Profesiou záhradník by sa tak zbavil ďalšej konkurencie.

Známe porekadlo ,,Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne“ sa však ukázalo v plnej sile. Peter totiž zabudol na noc zatvoriť morky, pričom tri z nich uhynuli. Hospodár neskrýval hnev a sluhu napokon vyhodil z Farmy. Martin Bagár však upozornil, že zodpovednosť za smrť zvierat nesie aj farmár týždňa a Mesuta poslal rovno do duelu.

Zvraty, ku ktorým došlo v priebehu pár hodín, farmári nestihli ešte predýchať, keď prišla Evelyn s ďalším prekvapením. Rodákovi z Banskej Bystrice totiž súpera vyberali ostatní pracanti. Každý z nich napísal meno na lístok, aby bolo ich rozhodnutie anonymné. Napokon sa ukázalo, že Miro Debnár sa v aréne postaví proti Michaele Šormanovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: FB/Farma