Šoubiz Hrozivá správa pre Miša: TOTO sa na Farme ešte nestalo!

Hrozivá správa pre Miša: TOTO sa na Farme ešte nestalo!

Michal Mošpan trávi ako jeden zo súťažiacich reality šou Farma 14 dlhé týždne pred kamerami bez akéhokoľvek kontaktu s rodinou. Pracovitého ZOO technika najnovšie čakal šok, aký si nechce predstaviť zrejme žiaden rodič. Z domu mu prišla hrozivá správa!

Michal sa počas svojho pôsobenia na Farme netajil tým, že vzťah s ex-manželkou mu stroskotal aj kvôli pracovnej vyťaženosti. S bývalou partnerkou majú malého synčeka Miška, o ktorom doteraz nemal žiadne informácie.

To sa zmenilo po príchode listu z domova. V ňom čakala farmára desivá správa, akú doteraz v šou neutŕžil zrejme žiadny súťažiaci. „Koncom leta sme mali haváriu, do auta nám skočil srnček,“ napísala mu ex-manželka v mene syna, čo Mošpana okamžite dohnalo k slzám.

„Bol som aj v nemocnici, lebo som mal vysoké horúčky a lekári nevedeli, čo mi je,“ zneli slová bývalej manželky ohľadom autonehody, pričom Michalovi netajila ani následnú operáciu ich dieťaťa. „Dva týždne po operácii boli fakt náročné, veľmi ma bolelo hrdielko aj hlávka, a nič nezaberalo,“ opisovala ťažké dni doma.

V liste ho čakali i zábery syna z nemocnice

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Následne sa však Michal dozvedel, že jeho syn je z najhoršieho vonku a dnes by mal byť už zo zdravotnej stránky v poriadku. V závere listu mu dokonca žena odkázala, takisto v mene syna, že ľutuje rozpad ich rodiny a to, že sa nesnažil zotrvať v spoločnej domácnosti. 

Zdroj/Foto: voyo.mariza.sk