Markizácky seriál Oteckovia dal začiatkom roka 2018 šancu nielen ostrieľaným televíznym tváram, ale aj úplným začiatočníkom. Práve deti, ktoré sa objavujú v úspešnom projekte, si získali mimoriadnu priazeň divákov a ako sa zdá, práve to si uvedomuje aj seriálová Julka.

Laura Gavaldová patrí k rozkošným detským hercom, ktorí si počas pôsobenia na televíznych obrazovkách získali mimoriadnu priazeň slovenských divákov. 9-ročná školáčka v Oteckoch stvárňuje postavu Julky Oravcovej, pričom markizákov si získala predovšetkým vzťahom so seriálovým otcom Marekom Fašiangom, ktorému nepovie inak ako “Tatušo”.

Okrem televíznych obrazoviek je však Laura aktívna aj na sociálnej sieti Instagram, kde má viac ako 50 000 fanúšikov, no svoje pôsobenie sa rozhodla rozšíriť aj ďalej. Iba pred pár dňami totiž odštartovala svoju kariéru YouTubera, pričom doposiaľ so svetom zdieľala tri svojpomocne natočené videá. V dvoch z nich sa venuje svojej “slizovej” vášni a v tom treťom ukazuje svoje zručnosti v gymnastike. Žeby mali Moma a Lucipug v malej Laure konkrenciu?

https://www.youtube.com/watch?v=sigq0hEFe70

Zdroj: Instagram/lauragavaldovaofficial, oteckovia, brano.deak, YouTube