Smrť princeznej Diany oplakávajú dodnes tisíce ľudí, nakoľko jedinečná “kráľovná sŕdc” si svojho času podmanila doslova celý svet. Je tomu len zopár mesiacov, čo verejnosť očarila v úlohe matky budúceho kráľa Anglicka herečka Emma Corrin v seriáli od Netflixu The Crown (Koruna), avšak Hollywood momentálne pracuje na celovečernom filme práve o zosnulej Diane.

I keď divákov v role princeznej presvedčila aj mladá anglická herečka, v celovečernej snímke si ju zahrá Kristen Stewart, hviezda ságy Twillight. Ako predpokladajú zahraničné médiá, práve tento film by mal podľa prvého zverejneného traileru konečne zbaviť 31-ročnú rodáčku z Kalifornie nálepky upírskej manželky.

Tvorcovia síce doposiaľ zverejnili len krátke video, avšak fanúšikovia sú už teraz nadšení z britského prízvuku a jedinečných kostýmov Kristen ako princeznej z Walesu. „KStew si prichádza po nomináciu na Oscara!“ znie jeden z mnohých povzbudzujúcich komentárov. Film je natočený podľa skutočných udalostí a odohráva sa v decembri 1991, kedy Diana s Charlesom trávili Vianoce s kráľovskou rodinou v jednom zo sídiel Alžbety II.

Práve v tomto období sa Diana Spencer rozhodla opustiť manžela, pričom k rozvodu došlo v auguste 1996. Kým princeznú si zahrá už spomínaná Kristen Stewart, princa Charlesa stvárni Jack Farthing. Distribúcia filmu do kín je naplánovaná na 5. novembra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, pngwing.com