Hviezda populárneho seriálu mala autonehodu. Obľúbený herec povedal, že sa druhýkrát narodil. V aute nebol sám. 

[sociallocker]Herec obľúbeného seriálu Horná Dolná, Matej Landl, prežil autonehodu. V aute nebol sám. Hovorí, že po nakrúcaní seriálu sa boli previezť s Romanom Slaninom (seriálovým štamgastom). Matej prezradil, že mal požičané veľké a silné auto. Motkali sa v okolí Novej Lehoty (okres Nové Mesto nad Váhom), kde sa seriál natáča. “V úzkej ľavotočivej zákrute sme sa stretli s liazkou. Jej šofér zabrzdil a dostal šmyk. Liazka vyletela do protismeru a skončila v ľavej strane môjho auta,” povedal seriálový Bystro pre tvnoviny.sk.

Matej Landl, seriálový Bystro (prvý zľava), sa bol po natáčaní previezť s Romanom Slaninom (prvý vpravo), ktorý hrá v seriáli štamgasta

Matej Landl mal veľké šťastie, že nehoda nedopadla horšie. Dodal, že predná časť nákladiaku skončila pár centimetrov od jeho hlavy. Landl priznal, že ho to poriadne vystrašilo. “Bol som bledý, Roman mi vravel, aby som zhlboka dýchal,” zdôveril sa herec pre tvnoviny.sk. Nakoniec sa nikto nezranil a Matej dodal, že toto musel byť zázrak. Fotografia TU.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook / Horná Dolná[/sociallocker]