Martin Jakubec má zrejme neustále potrebu navážať sa do ľudí kvôli ich vzhľadu či správaniu. Postupne sa tak vyjadruje k mnohým osobnostiam slovenského šoubiznisu, pričom mnohokrát prekročil hranice slušného správania. Najnovšie si zobral na mušku kráľovnú Instagramu, Zuzanu Plačkovú.

Miláčik postarších dám sa rozhodol zosmiešniť slávnu influencerku, pričom ju rozhodne nešetril. ,,”Plačka Queen” na nepoznanie. Táto fejková influencerka, slovenská kraslica rastie do objemu. Zuzana, nie si silná ani štíhla, si tak akurát, preto ťa nemám rád. Líčka máš ako tá pizza, potrebuješ už len muža, ak sa rada máš, za seba sa vydáš,” na úvod poznamenal Jakubec.

V ostrom prejave však Martin pokračoval. ,,Ružová kráľovná sa cíti byť zaujímavá svojou zmenou. No pravda je taká, že je ešte horšia, ako bola kedysi. Je to obludná ohava, ktorá tak rada fejkuje svoj vlastný fejkový životík,” dodal na záver. Jeho tvrdú kritiku doplnil fotografiou ženy, ktorá rozhodne nedisponuje krásnou tváričkou a jej vnady okamžite bijú do očí.

Spevák však zrejme nerátal s tým, že na urážky zareaguje samotná Plačková. ,,Joj, ale som krásna. Prosím, dajte všetci Maťkovi follow, už nevie ako zaujať chlapec zlatý,” odpálkovala ho Zuzana jedinou vetou. Jakubec zrazu zmenil retóriku a poprel, že by písal práve o známej brunetke. ,,Ahoj Žužu, to nepatrilo tebe. Ale zrejme si sa v tom našla,” zareagoval Martin.

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Instagram/martinjakubec_official, Facebook/Martin Jakubec, Instagram/queen.plackova