Jedna z najkontroverznejších dvojíc slovenského šoubiznisu Martin Jakubec (34) so snúbenicou Božankou (65) prijali pozvanie do Telerána. Divákov aj moderátorov poriadne šokovali, keď sa Božanka vrhla na svojho Martina a v tom to prišlo…

Miláčik slovenských dôchodkýň Martin Jakubec im prednedávnom zlomil srdce, keď ohlásil, že sa ide oženiť so svojou dlhoročnou kamarátkou a speváckou kolegyňou Božankou. Slovensko šokoval najmä obrovský vekový rozdiel dvojice, ktorý bol aj hlavnou témou v Teleráne, kam zavítali ako hostia.

Počas rozhovoru sa však k sebe zaľúbenci, ktorí sa majú brať  už v novembri, nejako nemali a diváci nevideli pohladenie po ruke či letmý dotyk, alebo iskru. Spevák pritom ľuďom odkázal, nech si pri posudzovaní pozametajú najprv pred vlastným domom, poukázal na pokrytectvo mnohých navonok ukážkových domácností a prezradil aj, že nápad s platenou vstupenkou na ich svadbu prebral zo zahraničia, kde občas celebrity umožnia svojim fanúšikom zúčastniť sa hostiny. Na záver ale prišiel totálny šok, keď sa dvojica na naliehavú výzvu moderátorov konečne poriadne pobozkala. Božanku tento krok zjavne nenechal chladnou a následne sa na Jakubca vrhla tak, že mu spravila na líci poriadny odtlačok od rúžu. Video si môžete pozrieť >>> TU <<<.

Zdroj: TV Markíza │ Foto: TV Markíza, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.