Na televíznych obrazovkách JOJ-ky sa začala vysielať tretia séria Za sklom, ktorá je inšpirovaná vraždou novinára Jána Kuciaka (†27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej (†27). Jednou z hlavných postáv je herec Ján Koleník, ktorý nešetril kritikou na adresu vlády na čele s premiérom.

Seriál Za sklom zaujal divákov nielen hereckým obsadením, ale aj kontroverzným príbehom, ktorý sa čoraz viac podobá realite. V hlavných úlohách sa totiž objavujú Tomáš Maštalír a Janko Koleník, ktorí stvárňujú vyšetrovateľov, pričom príbehy seriálu sa týkajú prepojenia mafie na politiku.

Konkrétne v tretej sérií je natočený priebeh vraždy Jána a Martiny, a taktiež sa tu objavuje postava Mariána Kočnera v podaní Maroša Kramára. Na margo tragédie, ktorá otriasla Slovenskom, sa vyjadril aj jeden z najobľúbenejších domácich hercov.

Koleník priznal, čo si skutočne myslí o súčasnej politickej situácií. ,,Veľa vecí sa pohlo. A čo sa týka tých bábok, kým sa po voľbách nevymení celá vláda, stále budeme mať pocit, že sú to len bábky. To, že sa zmenil premiér, ale zmenu neznamená. Smer bude pre mňa vždy len Smerom. Vidíme ale, že sa veci hýbu. Veľa ľudí bolo obvinených a snáď budú niesť aj zodpovednosť. Protesty určite neboli márne,“ uviedol v rozhovore pre aktuality.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: aktuality.sk  |  Foto: Facebook/Peter Pellegrini, Za Sklom