Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský si žijú svoju rozprávku už viac ako päť rokov. V ich vzťahu, samozrejme, nechýba láska, ale aj poriadna dávka korenia v podobe temperamentu a humoru.

Celebritní manželia si aktuálne vychutnávajú voľné chvíle v Dubaji, kde majú aj svoj vlastný byt. Jasmine a Rytmusovi robí spoločnosť 4-ročný synček Sanel, s ktorým majú vždy o zábavu postarané.

Avšak aj moderátorka Česko Slovensko má talent a úspešný raper sú známi svojím zmyslom pre humor a tým, že sa bavia štýlom, aký by možno vo viacerých slovenských domácnostiach nebol vítaný. Teraz Paťo zverejnil na Instagrame video, ktoré je toho dôkazom.

,,Dik, tento robustný Romák,” skonštatoval Sanelko na prechádzke, keď spolu s maminkou kráčali za Patrikom. ,,Waau, to je kus chlapa. Ten se nese,” pokračovala Jasmina. ,,Strašne si pekný! Počuješ? Naozaj, fakt, si kus pekného, polorómskeho chlapa s úžasnou kondičkou,” ďalej lichotila svojej láske. Paťo však na to zareagoval tak, že sa vykrivil a začal robiť grimasy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Fakt si je*nutý. Prvýkrát som ti chcela vyznať lásku, choď do ri*i,” zmenila rétoriku populárna kráska, ktorá svojimi ostrými slovami fanúšikov poriadne pobavila.

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking