Túži byť dokonalý! A jediný spôsob, aký preňho existuje sú plastiky. Keď sa pozriete na tohto mladého muža, až sa vám rozum zastavuje nad jeho výzorom. Justin má životný cieľ – vyzerať nachlp rovnako ako umelohmotná bábika Ken. A celkom sa mu to darí, nemyslíte? Po stovkách estetických zákrokov sa ani netreba čudovať, Justin je živá chodiaca bábika. A verte tomu, že prezývka živý Ken mu naozaj lichotí!

[sociallocker]Kto by to bol povedal, že plastiková kreatúra má slovenské korene. Justin Jedlica síce na Slovensku nikdy nebol, no jeho rodičia William a Tanya pochádzajú z Bratislavy. Rekordér v chirurgických zákrokoch má popritom len 36 rokov, a teda žiadne vrásky, ktoré by bolo nutné opravovať. “Mám povesť jedného z najväčších extrémistov, čo sa týka plastickej chirurgie. A mám to rád, posúvam neustále svoje hranice niekam ďalej,” vyjadril sa Justin. Tie medze ale hraničia so zdravým rozumom, zrejme na jeho tele nenájdete centimeter kože, na ktorom nebola vykonaná žiadna úprava. Okrem iného, niekoľkokrát si dal vylepšiť nos, či vložiť implantáty do ramien, bicepsov a pozadia. A číslo jeho zákrokov sa šplhá na viac ako 340!

Napriek sláve, ktorú si vyslúžil za svoj extrémizmus, Justin neprežíva najšťastnejšie obdobie. Po troch rokoch manželstva mu krachuje vzťah a spoločná domácnosť s manželom. Vyzerá to tak, že mladý muž sa nemení len zvonka, ale aj zvnútra a jeho osobnosť už nie je taká ako predtým. Veľkou oporou mu je kamoška, Pixee Fox, ako inak tiež vášnivá fanatička plastík. Aj keď ich absolvovala len 17, “stáli za to”. Podobnosť so svojím vzorom je očividná a opäť raz je to bábika Barbie. Pixee si dokonca nechala vyoperovať 6 rebier! Túto dvojicu zrejme nezastaví nič, hlavne keď sa navzájom podporujú v šialenej záľube.

 

 

 

Zdroj: prozeny.blesk.cz Foto: Instagram
[/sociallocker]