Martin Šmahel (34) a Miriam Šmahel Kalisová (31) sa ešte donedávna snažili utajiť krach svojho manželstva, no napokon obaja vyšli s pravdou von. Martin však nezaháľa a napriek napätej situácií sa dokáže veselo zabávať. Naposledy mu spoločnosť robila táto kontroverzná herečka, ktorá údajne stojí za rozpadom manželstva ďalšej šoubizovej dvojice.

[sociallocker]Fitnesák Šmahel a moderátorka Šmahel Kalisová sú už od leta údajne rozídení a naďalej sa stretávajú len kvôli pracovným povinnostiam a výchove spoločnej dcérky Mie. Rozvod sa bude zrejme v dohľadnej dobe skloňovať tiež, keďže predstieranie vzťahu už nemá význam. V súvislosti s Martinom sa hovorí aj o mladučkej modelke, ktorá sa má po boku fitnesáka objavovať, no túto informáciu obidvaja manželia svorne popierajú a tvrdia, že za krachom manželstva nestojí tretia osoba a na odlúčení sa obidvaja v pokoji dohodli.

Rodinnej idylke je, bohužiaľ, od leta koniec.

Na nedávnej žúrke, ktorú organizoval známy lovec ženskej krásy Oklamčák, sa objavil vysmiaty Šmahel a párty si patrične užíval. Spoločnosť mu však robila herečka, ktorá sa v posledných mesiacoch objavovala v médiách v súvislosti s rozpadom manželstva Andyho Krausa. Reč je o mladej Natálii Puklušovej, ktorá tak očividne tiež neplače doma do vankúša pre nevydarený vzťah. Fotky žúrky, na ktorej sa bavil Šmahel spolu s Puklušovou, si môžete pozrieť TU.

Natália Puklušová žúrovala spolu s fitnesákom Šmahelom.

Zdroj: pluska.sk | Foto: YouTube, Facebook
[/sociallocker]