Katka Knechtová je nielen výborná slovenská speváčka, ale nepochybne aj krásna žena. Divákom sa nedávno pripomenula ako porotkyňa piateho ročníka šou Česko Slovensko hľadá Superstar, pričom jej účinkovanie sprevádzalo niekoľko škandálov. Z prešľapov si však zrejme ťažkú hlavu nerobí, pričom najnovšie zverejnila fotografiu priamo z vane.

Katka má za sebou turbulentný rok, keďže pôsobila ako porotkyňa v šou Superstar, pričom sa zamilovala do jedného zo súťažiacich.  Vzťah Borkovca a Knechtovej sa prevalil až po skončení speváckej šou a viacerí ostali z tejto dvojice doslova zaskočení. Láska si ale nevyberá, a tak hrdličkám neprekážal ani 19-ročný vekový rozdiel.

Ich vzťah bol však nestály, pričom nezhody hudobníkov nakoniec vyústili do rozchodu, čo potvrdila aj samotná Knechtová. Sympatická brunetka sa tak zrejme rozhodla vyčistiť si hlavu a nechať minulosť za sebou, pričom sa vybrala na Srí Lanku. Dovolenku v krásnom prostredí si užíva plnými dúškami, a dokonca zverejnila aj zábery priamo z vane, kde jej nahé telo zakrývajú iba desiatky farebných kvetín.

Katku vo vani si môžete pozrieť —TU— a —TU—!

Zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial  |  Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial