Zvieratá na Farme mali byť hlavnou prioritou pre farmárov, ktorí sa o ne mali poriadne postarať. Hospodár Martin na tejto podmienke trval, pričom bol v tomto smere nesmierne prísny. Diváci si určite pamätajú, že za smrť pštrosa takmer jeden z účinkujúcich opustil statok. Viacerých však zaujíma, kde skončia zvery po natáčaní reality šou. Bagár prezradil, čo sa dialo po odchode z rybárskej osady.

Kamery sa vypli a na Farme nezostala ani len jeden budova, ktorá by naznačovala, že na tomto mieste strávila hŕstka ľudí takmer tri mesiace. Zvieratá sú už dávno vo svojom skutočnom domove bez farmárov. Hospodár Martin v relácií Reflex prezradil, že väčšina zvieracích miláčikov skončila na jeho Farme, ktorá sa volá Etelka.

Bagár uviedol, že krava Malina sa natáčaniu vždy veľmi teší. Zatiaľ kým u milovníka zvierat je absolútne kľudná a poslušná, pred kamerami je to iná káva. U Martina skončili aj prasiatka, ktoré sa narodili na Farme, pričom už poriadne vyrástli. Ohradu vedľa nich má hneď prasiatko Bielko a husi na čele s hnedou husou Alžbetou sú taktiež súčasťou hospodárovho statku.

Ostatné zvieratá sa vrátili späť k svojím chovateľom, či už ide o pštrosov alebo poníkov Kopýtko a Hviezdička. Jedna z hlavných tvárí reality šou však upozornila, že aj napriek tomu, že sa zvierací účinkujúci chystajú na zimu, už teraz sú pripravení na ďalšiu sériu Farmy.

Prasiatka narodené na Farme

Prasiatko Bielko

Husy na čele s Alžbetou

Krava Malina

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Farma