Posledné kolo speváckej šou SuperStar sa nieslo v duchu českých a slovenských hitov. No zdá sa, že porotkyňa Katka Knechtová (37) poriadne vystrkuje rožky a v priamom prenose zaútočila na tvorbu jej kolegyne speváčky Márie Čírovej (29).

Nádejná profesionálna speváčka Aneta Horňáková zaspievala počas živého prenosu pieseň Unikát od Márie Čírovej (29). Jej výkon bol úchvatný a vypočula si slová plné chvály. Svojím vyjadrením však prekvapila Knechtová, ktorá sa rozhodla rýpať do kolegyne z hudobného priemyslu.

„Každé kolo prídeš s nejakým prekvapením a vytiahneš nejaké eso z rukáva. Úprimne, nemám túto pieseň najradšej, ale páčila sa mi v tvojom podaní,“ s istotou ohodnotila Anetine vystúpenie. Podobné vyjadrenie mal dokonca aj Matěj Rupert.

Prekvapivo zareagovala Paľo Habera, ktorý sa ako jediný zastal Čírovej. „Ja by som chcel len niečo povedať k tej pesničke. Dvakrát tu odznelo, že ju nemajú radi moji kolegovia. Ja si myslím, že pesnička je výborná, pretože je úplne iná ako všetky ostatné, ktoré v súčasnej slovenskej produkcii sú. Je veľmi originálna a ja ju mám rád!“ rázne povedal líder kapely Team, čím chcel túto tému ukončiť. Knechtová sa však nedala odbiť a pripomenula, že má oveľa radšej Anetu ako spomínanú pieseň.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, Instagram