Známy moderátor modrožltej televízie zažil kolaps priamo na pľaci. Po obrovských bolestiach skončil v nemocnici, kde si v dôsledku nečakanej diagnózy poležal pár dní. Od lekárov si vypočul prekvapivé prognózy, pričom o ďalšom postupe rozhodnú výsledky vyšetrení.

Známy moderátor televízie Markíza Jaro Zápala (54) prežíva náročné obdobie. Už pár dní sa neukazuje na obrazovkách, kde zaňho zaskakujú obetaví kolegovia. Zápala totiž skolaboval priamo v práci a po obrovských bolestiach musel byť hospitalizovaný v nemocnici na neurologickej klinike: “Vtedy počas vysielania to bolo traumatické, dokonca som ani nedokončil nakrúcanie upútaviek,” prezradil pre Nový Čas.

Spočiatku si myslel, že ide len o bežné seknutie v krížoch a o to väčšie prekvapenie zažil, keď lekár vyslovil vážnu diagnózu. “Dostával som infúzie aj antibiotiká. Na ne som však dostal alergiu. Mal som cystu pod miechou, ale lekári zostávajú viac-menej pokojní. Čaká ma vyšetrenie magnetickou rezonanciou a uvidí sa, čo bude cysta robiť,” prezradil ďalší postup.

Moderátor sa pritom cítil tak zle, že sa nechal hospitalizovať na desať dní. Svoj stav momentálne vidí napriek cyste na mieche optimisticky a verí, že sa čoskoro dostane z najhoršieho: “Ale cítim sa lepšie,” dodáva. Zároveň sa poďakoval personálu nemocnice na Kramároch, ako aj svojim kolegom za prácu navyše. Moderátorovi želáme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<< 

Jaro Zápala musel byť po kolapse hospitalizovaný

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia Markíza