Šoubiz Kompromitujúci dokument o Jacksonovi plný klamstiev: TOTO absolútne nesedí!

Kompromitujúci dokument o Jacksonovi plný klamstiev: TOTO absolútne nesedí!

Je tomu len zopár dní, čo širokou verejnosťou otriasol kontroverzný film „Leaving Neverland„, ktorý mapuje údajné zneužívanie dvoch mužov spevákom Michaelom Jacksonom. Kráľ popu ich mal podľa ich výpovedí obťažovať v čase, kedy boli len malými chlapcami, pričom v dôsledku dokumentu prestali hrať jeho skladby v mnohých krajinách sveta.

Film Leaving Neverland výrazne otriasol celou spoločnosťou, pričom z Michaela Jacksona urobil monštrum prvej triedy. Wade Robson a James Safechuck sa otvorili pred televíznymi kamerami, aby po viac ako 30 rokoch prehovorili o údajných zverstvách, ktoré mal na nich vykonávať zosnulý kráľ popu. Ako sa však zdá, každá strana má dve mince a už po pár dňoch začali fanúšikovia speváka poukazovať na mimoriadne množstvo klamstiev, ktoré sa v dokumente objavili.

Takmer štvorhodinový film bol pre nezrovnalosti vo Veľkej Británii dokonca skrátený o 45 minút, nakoľko niektoré pasáže sa ukázali ako podvrh. James Safechuck v dokumente uviedol, že Vďakyvzdanie v roku 1987 strávil práve u Michaela, avšak spevák bol práve v tom čase na koncertnom turné „Bad“ v Austrálii. O rok neskôr mali byť obaja muži z dokumentu údajne zosobášení s Jacksonom, pričom si medové týždne mali užívať v Disneylande. Táto informácia je však taktiež nezmyslom, nakoľko zábavný park pre deti bol postavený v roku 1992.

Ako Safechuck uviedol, od Jacksona mal dostať ako darček bič z filmu Indiana Jones a pôvodnú bundu z videoklipu k piesni Thriller. V tomto prípade ide o klamstvo, keďže rekvizitu z filmu vlastní od roku 1990 Inštitút archeológie v Londýne a bundu predal kostymér Michael Bush za 1,8 milióna dolárov v aukcii.

Ďalšou kompromitujúcou informáciou mala byť údajná snaha Jacksona oddeliť Safechucka od rodičov, čo ale vyvracia jeho narodeninové video. Práve z neho bola totiž vystrihnutá pasáž, kde Jamesovi hovorí, aby trávil s rodičmi viac času a bol im vďačný za to, že mu dali život. Taj Jackson vyvrátil, že by bol Robson počas jednej večere donútený svedčiť v roku 2005 v prospech speváka, nakoľko predmetné posedenie sa uskutočnilo až po jeho vypovedaní.

Vo filme, ktorý odhaľoval masívnu špinu na speváka svetového formátu, vystúpili aj ďalšie osoby, medzi inými aj matka Safechucka, ktorá vyjadrila radosť nad Jacksonovou smrťou v roku 2009. V tom čase vraj bola nadšená, nakoľko Michael už ďalej nemohol ubližovať ďalším deťom. Toto vyjadrenie je však sporným, nakoľko jej syn uviedol, že si zneužívanie zo strany speváka uvedomil až v roku 2014, a teda sa s ním dovtedy nikomu nezveril.

V závere dokumente o mužovi, o ktorom nedávno vypovedal aj jeho osobný lekár Conrad Murray, Robson páli zopár vecí. Údajne má ísť o dary od Jacksona, ktorými mu spevák platil za se*uálne služby. Aukčná sieň Julien’s ale potvrdila, že Robson množstvo vecí predal, pretože potreboval peniaze. Ako tiež zástupcovia spoločnosti potvrdili, muž nechcel udávať svoje meno, a tak bolo všetko predané ako kolekcia Wadea Robsona.

Foto: Twitter

Exit mobile version