KONFLIKT rovno na chodbe: Tabák odchytila Cigánikovú, nasledovalo..!

Dátum:

Na slovenskej koaličnej scéne je opäť rušno. Po tom, čo sa už po niekoľkýkrát nezhodol Igor Matovič a Richard Sulík, visí otáznik aj nad Borisom Kollárom, ktorého majú v zuboch viacerí kvôli poslednému hlasovaniu o vydaní Fica. Najnovšie si do vlasov skočili aj dámy.

V koalícii vládne opäť napätá atmosféra. Nezhody sa začali stupňovať už po hlasovaní o vydaní Roberta Fica, pričom klub OĽaNO vylúčil zo svojich radov poslankyne Hatrákovú a Tabák, keďže nezahlasovali za vydanie poslanca. Na margo tenistky v poslaneckej lavici sa vyjadril aj podpredseda parlamentu Gábor Grendel, ktorý poslal odkaz i samotnému Ficovi.

Hlasovanie a vyjadrenia Romany Tabák vytočili aj Janu Bittó Cigánikovú, ktorá kolegyni venovala ostré slová v blogu. Tie sa bývalej členky OĽaNO dotkli natoľko, že si Cigánikovú mala odchytiť na chodbe parlamentu a vynadať jej. „Písala som v ňom o tom, že Romana Tabák a Katarína Hatráková hlasovali za to, že Robert Fico je nadčlovek, požíva zvýšenú ochranu pred zákonom a nepotrebujeme, aby nám súdy kafrali do spravodlivosti. Romana si ma dnes preto odchytila a vynadala mi. Najprv za blog a potom aj za to, ako vyzerám,“ uviedla Cigániková na sociálnej sieti.

Tabák vraj Cigánikovej odporúčala, aby si našla stylistu, pretože „je hanbou NR SR“. Cigániková je rozhorčená z toho, že Tabák netrápi hlasovanie za ochranu Fica, sklamanie voličov a ani excesy, ktorými sa pravidelne zosmiešňuje. „Trápi ju len to, že som pomenovala jej prínos slovenskej politike… Romana je raz proti Ficovi, potom s Ficom, raz je konzervatívna, potom liberálna, raz hlasuje za a potom je proti,“ poznamenala na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Janka Bittó Cigániková – Fungujúce zdravotníctvo, blog.sme.sk │ Foto: FB/Romana Tabak, Janka Bittó Cigániková – Fungujúce zdravotníctvo

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...