Vyzerá to tak, že nad románikom Rada Dulina a Kristi Dali sa zmráka. Pri poslednej večeri, ktorú pripravila práve fotomodelka, padli nečakané slová o ich vzťahu. A ako sa zdá, Rado svoju partnerku veľmi nepríjemne zaskočil.

Rado a Kika opustili Farmu 11 ako párik, pričom obidvaja mali urobiť za svojou minulosťou hrubú čiaru. Aj keď počas večere, ktorú pripravoval východniar, zavítala medzi farmárov aj jeho exsnúbenica Ivana, s Kristi tvorili aj naďalej neohrozený pár. Až doposiaľ.

Všetko sa zmenilo počas posledného večera, keď hostí privítala fotomodelka Kristi. Po dobrom jedle sa totiž dozvedela od Rada veľmi nepríjemnú správu. Popradčan dostal pracovnú ponuku na východe Slovenska, čo by výrazne obmedzilo stretávanie sa dvojice. Aj keď nie je dočasný vzťah na diaľku nič, čo by sa nedalo prekonať, Rado má na celú vec iný názor.

Ako sám uviedol, takúto formu partnerstva by nezvládol, pričom nepomohlo ani prehováranie Ivety. Kristi ostala po jeho slovách ako obarená a Radove slová ju veľmi zasiahli. Skončí sa ich vzťah skôr ako sa vôbec stihol začať?

Celý rozhovor Rada a Kiky si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/kristi_dali