Reality šou Love Island sa teší medzi divákmi mimoriadnej obľube, pričom mnohí nedočkavo sledujú dianie medzi súťažiacimi vo vile. Jednou z finalistiek, ktorá prišla na Kanárske ostrovy ako tzv. „bombshell, priznala, že sa živí ako modelka a ukázať sa stihla aj vo videoklipe slovenského zabávača.

Je tomu len zopár dní, čo YouTuber Matej Zrebný vydal svoj prvý oficiálny singel Story. Obľúbený zabávač doposiaľ vystupoval pod svojim menom s hercom Lukášom Frlajsom, s ktorým natáčali vtipné skeče na platformu YouTube, či speváčkou Ronie. Dvojica tvorila hudobné „partnerské“ videá, pričom koncom septembra sa pokúsil preraziť so sólovou tvorbou pod pseudonymom Matt.

„Začal som prekonávať strach a postupne som sa vykašľal na to, čo si ľudia budú o tom myslieť. Poslúchol som svoj vnútorný hlas, ktorý mi pomohol urobiť to, na čo som sa dlho odhodlával,“ uviedol spevák, ktorý si do prvého videoklipu prizval hviezdu šou Love Island. Tou nie je nikto iný než brunetka Gabriela, ktorá síce aktuálne v relácii tvorí pár s Pítrom, no pred kamerou si zahrala úlohu Matejovej partnerky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Zdroj: Markiza.sk, IG/voyo.sk, bfocus.sk, YouTube