Sympatická 35-ročná hollywoodska herečka má obrovský dôvod na radosť. S manželom Benjaminom Millepiedom sa stali totižto hrdými dvojnásobnými rodičmi, keď koncom februára priletel do ich rodinky bocian.

Natalie Portman je americko-izraelská herečka, ktorá v súčasnom Hollywoode patrí medzi najväčšie nadané hviezdy. Zahrala si v mnohých úspešných snímkach, v ktorých predviedla svoj talent. Mnohí si ju môžete pamätať z akčného filmu V ako Vendeta, blysla sa aj v historickom filme Kráľova priazeň, kde si zahrala po boku Scarlett Johansson a Erica Banu. Pre krásku bolo osudové natáčanie mysteriózneho dramatického filmu Čierna labuť, v ktorom stretla svojho súčasného manžela. Benjamin Millepied v úspešnej a oceňovanej snímke pracoval na náročných choreografiách, ktoré hlavné hrdinky museli zvládnuť počas natáčania.

Natalie a Benjamin sa do seba zaľúbili a nakoniec vstúpili aj do stavu manželského. V roku 2011 sa im narodilo prvé dieťatko, ktoré dostalo meno Aleph. K prvorodenému synčekovi však koncom februára pribudla malá sestrička. Sympatická herečka svoj pôrod síce pred svetom zatajila, no nie na dlho. Až začiatkom marca sa do sveta dostala informácia, že sa ich rodinka rozrástla o nového člena. Ukázalo sa, že známa celebritná dvojica 22. februára 2017 privítala na svet svoje druhé dieťa. Natalie tentokrát porodila dievčatko, ktoré hrdí rodičia pomenovali Amalia.

Foto: YouTube, depositphotos.com | Zdroj: People.com