Cez víkend do toho praštili! Známy a obľúbený exmarkizák si pred niekoľkými dňami zobral za manželku svoju dlhoročnú partnerku. Dnes sú z nich šťastní novomanželia.

V televízii Markíza majú jeden dôvod na radosť za druhým. Len uplynulý víkend sa oženil fešný moderátor športu a už je tu ďalšia svadba. Exmarkizák Števo Eisele, ktorý patril k športovým stáliciam, počas víkendu vstúpil do chomúta. Za manželku si zobral svoju milovanú priateľku Silviu.

Dvojica mala krásny obrad a nevesta ešte krajšie šaty jednoduchého strihu až po zem. Zaľúbenci sa na sociálnej sieti pochválili aj spoločnou svadobnou fotografiou, pri ktorej nechýbal ani športovo-vtipne ladený text moderátora. “BOOM, prestupová bomba leta – Mr. & Mrs Eiselovci,” zažartoval.

Bývalý markizák pritom v máji rovnako nečakane oznámil zásnuby, keď v Barcelone na romantickom mieste s výhľadom požiadal Silviu o ruku. Manželia si svoje súkromie na sociálnych sieťach strážia a spoločné zábery si nechávajú len pre najbližších, no zo zverejného svadobného záberu jasne srší láska a šťastie. Dvojici srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/stevoeiselef1