Zlatica Švajdová Puškárová je neoddeliteľnou súčasťou TV Markíza už dlhé roky. Od roku 2015 je taktiež manželkou kolegu z Televíznych novín Patrika Švajdu, s ktorým vychováva dvoch synov, staršieho Leonarda a mladšieho Adamka. Krásna moderátorka oslávila 26. júna svoje 41. narodeniny a pre všetkých jej fanúšikov na Instagrame zverejnila srdcervúci odkaz.

Ku fotografii seba a Adamka v náručí na detskej šmykľavke pripísala: „Ďakujem za najkrajší ŽIVOT, ktorý žijem, za úžasných rodičov, synáčikov, manželíka, za krásne spomienky, za vášeň pre prácu, za splnenie aj tých najtajnejších snov, za šťastie, lásku, priateľstvá, za nespútanú radosť zo života a ešte za milión vecí, vďaka ktorým môžem milovať život!! Ďakujem za množstvo krásnych prianí k dnešným narodeninám, je to skvelý pocit, keď Vám ľudia len tak napíšu, alebo povedia pár milých slov (a nielen na narodky).“

zlatica puskarova narodeniny

Dojímavé vyznanie ďalej pokračovalo slovami: „Život ma už zaviedol na rôzne prekrásne miesta, prežila som úžasné chvíle profesionálneho úspechu, ale toto obyčajné miesto ma pre mňa najväčšie čaro, síce robím vážne veci, ale nikdy som sa nebrala príliš vážne. Maminky musia byť aj trochu bláznivé. ĎAKUJEM,“ dokončila. Napriek tomu, že Zlatka má už po 40-ke, tehotenstvo s malým Adamkom zvládla bravúrne. Momentálne sa teší z úlohy dvojnásobnej mamičky a je vidieť, že si chvíle s jej rodinou mimoriadne váži a užíva. Napokon, usmievavá plavovláska na svoj vek rozhodne nevyzerá!

zlatica puskarova narodeniny

zlatica puskarova deti patrik svajda

zlatica puskarova deti patrik svajda

zlatica puskarova deti patrik svajda

Zdroj|Foto: Instagram