Ako každý rok, i tento rok sa konal v pražskej budove Štátnej opery ples, na ktorý zavítali najvýznamnejší  ľudia nielen zo sveta českého šoubiznisu. Na tohtoročnom plese bol okrem iných aj Leoš Mareš, so svojou partnerkou Monikou Kobližkovou. Ich správanie však pripomínalo skôr dvoch teenagerov na žúrke, než slušný pár v spoločnosti.

[sociallocker] Od ich príchodu Leoš Mareš neodložil mobil z ruky a neustále natáčal dianie okolo seba. Jeho nepríjemným správaním liezol všetkým ľudom naokolo na nervy. Azda nikomu by nebolo príjemné nechať sa natáčať a počas celej doby počúvať Leošove poznámky. V spoločnej lóži bola s Leošom a jeho priateľkou i herečka Jitka Shneiderová, ktorá Leošovo správanie komentovala slovami: „Až Leoš odloží mobil, možno sa aj porozprávame“.  Leoš jej poznámku odignoroval, akoby sa ho ani netýkala. Aby toho nebolo málo, v zápale natáčania drgol do partnera moderátorky I. Kubelovej, ktorý sa následne oblial červeným vínom.

VRCHOLOM VŠETKÉHO VŠAK BOLO, KEĎ SI JEHO PRIATEĽKA MONIKA KOBLÍŽKOVÁ ZAPÁLILA CIGARETU PRIAMO V LOŽI ŠTÁTNEJ OPERY V PRAHE, KDE JE PRÍSNY ZÁKAZ FAJČENIA.

Okrem toho sa celý čas fotografovala ako doma pred zrkadlom a znepríjemňovala tým večer ostatným návštevníkom plesu. Na parkete síce pôsobili  ako pekný pár, no ich správanie si pochvalu nezaslúži.

leoš mareš ples v opere

Zdroj: expres.cz   Foto: bomba.cz, axxo.cz [/sociallocker]