Maddox si je veľmi blízky s Angelinou Jolie a vo všetkom ju podporuje. A aj napriek tomu, že Brad Pitt adoptoval Madoxa pred jedenástimi rokmi a vychovával ho spolu s Angelinou, o vzťahu otca a syna nemôžeme hovoriť.

[sociallocker]Prednedávnom sme informovali, že Brad Pitt sa mohol stretnúť s deťmi v prítomnosti terapeuta, no až teraz sa objavili informácie, že Maddox týmto stretnutím nebol nadšený. Odmietol sa s ním stretnúť. Blízky zdroj rodine uviedol: ,,Nepovažuje sa za Bradovho syna. Brada nechce už nikdy vidieť.“ No napriek tomu sa rodinného stretnutia zúčastnil aj Maddox kvôli iniciatíve terapeuta.

Terapeut odporučil, že je správny čas pre prvé stretnutie Maddoxa s Bradom od incidentu v lietadle. Angelina s Bradom a ich deťmi boli na palube súkromného lietadla, keď údajne opitý Brad verbálne a fyzicky napadol spomínaného Maddoxa. Určite nie je náhodou, že o päť dní neskôr podala Angelina žiadosť o rozvod, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely a ako dátum odlúčenia uviedla deň po incidente na palube lietadla.

Angelina požiadala o plnú starostlivosť o všetky deti s tým, že ich Brad Pitt môže navštevovať. V prípade Maddoxa, ktorý má 15 rokov, je rozhodnutie výlučne na ňom. Môže si vybrať, u ktorého z rodičov chce po rozvode ostať. No musíme priznať, že Bradové šance získať Maddoxa sú viac ako nulové.

Zdroj: hollywoodlife.com | Foto: Facebook
[/sociallocker]