Herečka Nela Pocisková a operný spevák Filip Tůma sa už štyri mesiace tešia zo svojho prvého spoločného synčeka Hektora.

[sociallocker]Ako už Nela v nejednom rozhovore prezradila, Hektor zmenil obom poriadne životy, veď príchod nového človiečika je vždy taký. I keď nemá momentálne čas na veci, ktorým sa kedysi pravidelne venovala, výchova synčeka je určite nenahraditeľnou činnosťou, ktorú robí každá mama s obrovskou láskou.

Čo však prezradil hrdý otecko na svoje dva poklady? V rozhovore pre Čas pre ženy sa vyjadril, že štyri mesiace s malým Hektorom prešli neskutočne rýchlo. Ako to pri bábätkách býva, ani u nich veľa ticha nepanuje, no sympatickej dvojici to vôbec neprekáža. Okrem toho zvyknú vypnúť rádio, televízor a radšej sa spolu rozprávajú a venujú Hektorovi.

A ako vníma svoju partnerku? “Nelka je skôr pokojnejší typ. Možno aj vážnejší. Dobre jej padne, keď ju rozosmejem, aby niektoré veci nebrala tak vážne. Vieme spolu vybuchnúť, ale aj byť pokojní. Myslím, že sa dopĺňame,” prezradil Filip.

Zdroj: Čas pre ženy | Foto: Instagram
[/sociallocker]