Jake, vtipný chlapček zo seriálu, ktorého milovala takmer celá Amerika. No aj on časom vyrástol a dnes má už dvadsaťtri rokov.

[sociallocker]Vlastným menom Angus T. Jones bol roky súčasťou seriálu Dva a pol chlapa, no v roku 2012 musel seriál opustiť. Predchádzali tomu jeho vyjadrenia na seriál, ktoré boli naozaj nelichotivé a seriál dokonca označil za špinu.

V tomto období bol Angus súčasťou náboženských organizácií a zaprisahával sa, že s herectvom skončil. Chcel sa naplno venovať cirkvi. ,,Chcem byť osvietený, pretože viem, že v tom je uzdravenie. Videl som Boha robiť úžasné veci,“ prehlásil herec v dobe, keď sa hlásil k cirkvi adventistov siedmeho dňa. No v tom prišlo prekvapenie, keď sa Angus objavil v záverečnej sérií Dva a pol chlapa v roku 2015. Pri natáčaní sa mu zrejme vrátila stará vášeň a zvažuje návrat k filmu. Uvedomil si, že dvere má rozhodne stále otvorené, no pôjde na to pomaly.

Takto vyzerá "Jake" teraz
Takto vyzerá “Jake” teraz

Za posledné tri roky prešiel herec rôznymi náboženskými organizáciami. Je teda otázne, kedy a v akej roli opäť uvidíme ,,malého“ Jaka.

Zdroj: Ahaonline.cz | Foto: Facebook
[/sociallocker]