Manželia vrátili adoptované dieťa po 3 rokoch: Zarážajúci dôvod!

Dátum:

Stačilo jedno zásadné rozhodnutie a z matky, ktorú milovali tisícky žien, sa stala snáď najnenávidenejšia osoba sveta! Paradoxne, jej ušľachtilý čin sa zmenil na nočnú moru, ktorú už nedokázala zvládnuť.

Americká vlogerka Myka Stauffer sa v minulosti tešila veľkej popularite, keďže opisovala bežný život jej veľkej rodiny, pričom má štyri deti. Ostatným mamičkám radila vo veciach výchovy či dávala tipy pri starostlivosti o domácnosť.

Najväčšiu slávu, rešpekt, a dokonca aj mnohé ponuky zo strany rôznych firiem získala, keď oznámila, že si s manželom plánujú adoptovať piate dieťa. Išlo o malého chlapčeka z Číny menom Huxley, avšak ako sa neskôr ukázalo, trpí autizmom. Práve táto diagnóza bola nad sily rodiny a Myka musela priznať, že jeho starostlivosť jednoducho nezvláda.

Po troch rokoch od adopcie sa manželia rozhodli, že sa malého autistu vzdajú. Okamžite prišla tvrdá kritika zo strany matiek, ktoré ju doposiaľ obdivovali. Nenávistné komentáre jej napísali dokonca aj ženy zo Slovenska! Mnohé dámy ju považujú za vypočítavú mrchu, ktorá využila dieťa na dobrú reklamu, na ktorej zarobila.

Vo chvíli, keď už obchodné spolupráce postupne končili, sa blondínka rozhodla chlapčeka jednoducho zbaviť. Tieto tvrdenia majú potvrdzovať jej konanie, keďže vymazala všetky fotky zo sociálnej siete, na ktorých sa nachádzal adoptívny syn, akoby ani neexistoval. Huxley sa momentálne nachádza u náhradnej matky, ktorá si je vedomá, čo si vyžaduje dieťa s touto diagnózou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: insider.com  |  Foto: IG/mykastauffer

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...