Slovenská speváčka a moderátorka Mária Čírová žiari šťastím! Po boku svojho manžela stojí už celých 13 rokov a zo vzťahu už vzišli tri krásne detičky! Mária a Marián majú po oslavách najmladšieho syna teraz opäť dôvod na slávnosť!

Mária je nielen milujúcou matkou Huga, talentovanej herečky Zoe a najmladšieho miláčika Rubena, ale takisto aj vernou a láskavou manželkou muža svojich snov. Vyznaní na jeho adresu sa neštíti a s fanúšikmi zdieľa emócie plné pokory, vďačnosti a srdečných odkazov. Tentokrát sa v rodine Kachútovcov neoslavujú narodeniny, ale prekvitajúca manželská láska!

Mária sa s fanúšikmi podelila o nádherné vyznanie manželovi a životnému partnerovi Mariánovi: “Mnoho ľudí vstupuje do manželstva s tým, že je to krásna škatuľa plná všelijakých príjemných vecí, po ktorých sme tak dlho túžili. Priateľstvo, intimita, úcta. Pravdou ale je, že manželstvo je na začiatku prázdna škatuľa a predtým, ako z nej niečo vyberieme, musíme do nej niečo vložiť. Manželstvo nie je láska. Láska je v ľuďoch a ľudia ju vkladajú do manželstva. Manželstvo nie je žiadna romantika, tá musí do manželstva preniknúť. Každý jeden pár sa musí naučiť umeniu a vytvoriť si zvyk dávať, milovať, slúžiť, ctiť, prejavovať záujem či uznanie a drzať krabicu plnú. Ak z nej vezmeme viac alebo vyťažíme viac ako vložíme, krabica bude prázdna. Všetko najlepšie k dnešnému výročiu, môj drahý Marián Kachút. Milujem ťa stále viac!”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/mariankachut, mariacirova