Šoubiz Martin Madej si rypol do Rytmusa: Vzor pre mladých ľudí iba kvôli…!

Martin Madej si rypol do Rytmusa: Vzor pre mladých ľudí iba kvôli…!

Martin Madej prerazil na domácej hudobnej scéne už ako malý chlapec, pričom sa preslávil skladbami Bobi či Ferrari. Uplynuli však desiatky rokov, no speváka vášeň pre hudbu stále neopustila, a dokonca cestuje po Slovensku s úplne novým projektom.

Martin Madej sa pred pár dňami stal hosťom v rannej relácii Teleráno, kde porozprával o vzdelávaní mladých ľudí v reedukačných centrách prostredníctvom hudby. Inšpirácia prišla zo strany jeho svokra, pričom bola natoľko silná, že sa spevákovi podarilo zorganizovať výchovný koncert, kde upozornil na škodlivosť drog. Spoločne s hudobníkmi zároveň hovoril o umelcoch, ktorí podľahli návykovým látkam a na konkrétnych príkladoch sa im snažil ukázať lepšiu cestu.

Pre člena obľúbenej kapely Fragile išlo o novú výzvu a sám netušil, ako budú deti reagovať. Napokon sa po pár minútach uvoľnili, spievali a tancovali. 34-ročný hudobník sa s mnohými chovancami rozprával a niektorí z nich od neho chceli zahrať skladbu od známeho rapera či slávnej speváčky, lebo sú úspešní. Majú predsa drahé autá, hodiny či domy. ,,Často z mojich zážitkov som mal pocit, že niekedy je lepší ten dedko s kladivkom, ktorý naučí vnuka zabíjať klince ako niekto, kto hovorí, že a teraz tu mám aký Mercedes!” priznal Madej v rozhovore s Romanom Juraškom a Lenkou Šóošovej, pričom doteraz navštívil už 15 reedukačných centier.

Otec milovaného synčeka Markusa narážal na Rytmusa, ktorý na sociálnej sieti rád motivuje mladých ľudí ukazovaním jeho luxusného majetku. Slovenský umelec sa však obáva, že chovancom v polepšovniach chýbajú skutočné vzory. ,,Len potom je otázka, na koho sa tie deti budú radšej dívať. Či na pána učiteľa, ktorý príde na svojom aute, ktoré ledva spláca zo svojho platu, alebo na toho “mača“, ktorý na Instagrame pôsobí, že mám všetky peniaze sveta a všetok úspech,“ zamyslel sa umelec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV Markíza |  Foto: FB/Teleráno, Patrik “Rytmus“ Vrbovský, TV Markíza

Exit mobile version